KH Energia-Konsult

Välisvalgustus

AS KH Energia-Konsult on Eesti juhtiv välisvalgustusega tegelev ettevõte. Oleme pikaajaline välisvalgustusteenuse osutaja nii Tallinna linnale kui Maanteeametile.

Meie hooldada ja arendada oli 15 aasta jooksul Tallinna välisvalgustus, kus välisvalgustite arv selle aja jooksul suurenes 30 000 ca 55 000-ni, Valgeks said kõik teed ja tänavad, suur osa linna parke ja puhkealasid, esiletõstmist väärivaid hooneid ja mälestusmärke. Meie lahenduse ja teostusega on näiteks nii Russalka kui Vabadussõja Võidusamba valgustus. Käesoleval ajal oleme realiseerimas Tallinna Vanalinna üleviimist kuni 80 % energiasäästu võimaldavale inimsilma ning arhitektuurisaavutusi esile tõstvale meie juhtimissüsteemi poolt juhitavale LED-välisvalgustusele. Meie hooldada on enamuse Eesti magistraalteede välisvalgustus Narvast Viljandi-Pärnuni, samuti saartel. Enamikke neist valgusteist juhitakse meie poolt välja töötatud välisvalgustuse juhtimis-, seire- ja turvasüsteemiga.

Energiasäästlikud ja jätkusuutlikud valguslahendused


Arendame kaasaegseid, säästlikke ning töökindlaid valguslahendusi, pakkudes vajadusel tervikteenust - projekteerimine, ehitus ning tehniline kontrolli ja hooldus. 

Pakume erinevatesse valdkondadesse sobivaid välisvalgustuse alaseid lahendusi, sealhulgas: 

  • Teede, parkide ja spordirajatiste valguslahendused.
  • Tootmis- ja teenindusalade valgustus. 
  • Arhitektuuri kujundusvalgustus. 

Valgustusteenuse täpsema sisuga saad tutvuda siin.

Osaleme rahvusvahelise valgustusalase organisatsiooni LUCI ning Eesti Standardikeskuse tehnilise komitee töös.

russalka
sammas
valgus_1
valgus4
valgus3
valgus2
valgus1
valgus
toompea
tammsaare
Kullamaa kiri
viru